תקנון


תקנון

הקמנו את האתר כדי שתוכלי לרכוש לעצמך מחטב המתאים לך, לקבל שירות מהיר ויעיל דרך האתר או בסיוע טלפוני ולהזמין מחטבים איכותיים, אופנתיים ועמידים לאורך זמן שמתאימים לך. על כל דגם ובאתר תוכלי לקרוא חוות דעת של נשים שרכשו ונהנו מהבדים האיכותיים, העיצוב המחטב והאפשרויות האופנתיות.

אספקת המוצרים

הפריטים שרכשת באתר מגיעים עד אליך עם שליח, על פי הכתובת שהוזנה באתר בעת ההזמנה.
זמן המשלוח: עד 7 ימי עסקים. חברת השליחויות איננה מגיעה ליישובים מסוימים הנמצאים במרחק רב או מעבר לגבולות הקו הירוק. במקרים אלו החבילה תישלח באמצעות דואר רשום ותוסופק עד21 יום.

השליחויות מתבצעות בימים א' עד ה' בשעות 8:00-18:00. יש להזין בזמן הקנייה כתובת בה יהיה מענה בשעות אלו. כדי שנוכל לתאם את השליחות מולך, הזיני בזמן הקנייה מספר טלפון זמין ותקין.

השליחויות מתבצעות על ידי חברת שילוח מתמחה. חברת Ann Chery איננה אחראית על עיכובים הנגרמים בגלל חברת השילוח. עם זאת, אנחנו עומדים לשירות לקוחותינו וניתן ליצור עמנו קשר דרך האתר ולפי פרטי יצירת הקשר ונעשה הכל על מנת לסייע.


החלפה והחזרה
כל הפריטים באתר מועלים ומוצעים לרכישה לאחר בדיקות קפדניות ותוך יתר תשומת לב על כל פרט ופרט בתיאור המוצר ומאפייניו. אם בכל סיבה שהיא אינך שלמ/ה עם רכישת המוצר תוכל/י להחליף או להחזיר את המוצר אלינועל פי מדיניות ההחזרה הבאה – ללא עלות נוספת.

• לא ניתן להחזיר או להחליף מוצר שנעשה בו שימוש או נגרם לו נזק או פגם.
• תווית המוצר תהיה מחוברת למוצר.
• המוצר יוחזר בשלמותו.

איך זה מתבצע?

כדי להחזיר את הפריט אלינו, יש לשלוח מייל עם פרטי ההזמנה, הסיבה להחזרת הפריט ופרטי התקשרות תוך 24 שעות מיום קבלת המשלוח. את המייל יש לשלוח לכתובת: contact@annchery.co.il

נציגי שירות הלקוחות שלנו ייצרו עמך קשר תוך יום עסקים אחד ויתאמו שליחות לאיסוף הפריט המוחזר. ברגע שנקבל את הפריט, נשלח את הפריט החלופי לפי בחירתך או נבצע זיכוי.

חשוב!

יש לשלוח את הפריטים המוחזרים באריזתם המקורית ובתוך הקרטון שבה הגיעו.
החזרת פריטים תיעשה עד שלושה ימים מיום קבלת הפריט המקורי.
הזיכוי הכספי יינתן תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הפריט במשרדנו.
עם קבלת הפריט, נספק זיכוי כספי מלא, ללא דמי ביטול, בהתאם להנחיות חברות כרטיסי האשראי.
הזיכוי יבוצע באותם תנאים בהם חויבה העסקה.
החזרת מוצרים מוגבלת להחזרה אחת בכל פעם.ביטול עסקה

כדי לבטל עסקה יש לשלוח מייל עם פרטי ההזמנה, הסיבה לביטול העסקה,פרטי התקשרות ואת הפריט המוחזר באריזתו המקורית ובתוך הקרטון שבה הגיע, בדואר שליחים בנוהל גובינא, תוך 24 שעות מיום קבלת המשלוח. את המייל יש לשלוח לכתובת: contact@annchery.co.il הזיכוי הכספי יינתן תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הפריט במשרדנו. עם קבלת הפריט, נספק זיכוי כספי מלא, ללא דמי ביטול, בהתאם להנחיות חברות כרטיסי האשראי.
הזיכוי יבוצע באותם תנאים בהם חויבה העסקה.

הגנת הפרטיות

בעת שימושך באתר נאסף מידע הקשור אליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמך, בכתובתך, מוצרים ושירותים שרכשת, אמצעי התשלום ששימשו אותך, וכיו"ב. זהו המידע שאת מוסרת ביודעין ובהסכמה, לדוגמה בעת רישום לאתר או ביצוע רכישה. חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר בצירוף פרטיך.

ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתר או בעת רכישת מוצרים בו, יתבקש ממך מידע הנחוץ לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים.

אן שרי ישראל לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים ולא את המידע שנאסף על פעילותך באתר ולא תעשה בו כול שימוש אחר.אבטחת מידע
החברה מיישמת באתריה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.